0538 780 93 47

Ocak ve Fırın Servisi

Ana Sayfa / Servislerimiz / Ocak & Fırın

ocak tamiri

Batman Merkez Servis - Ocak ve Fırın Servisi


Ocaklar ve fırınlar günlük yaşamda sürekli olarak kullandığımız, mutfaklarımızda bulunan ısıtıcı cihazlardır. Sürekli olarak kullanımı sebebiyle zamanla bu cihazlarda aksaklıkların meydana gelmesini normal karşılayarak senelik bakımlarına özen göstermeliyiz. Her makinede olduğu gibi ocak ve fırınlar da düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar.
Bizler Batman Merkez Servis olarak ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka ocak ve fırınlarınızın bakımını, onarımını ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü ocak ve fırın arızalarında bizlere ulaşabilirsiniz.
Yaptığımız işin garantisini veriyor, oluşabilecek en ufak sorunlarda ücretsiz olarak tekrar işlem yapıyoruz. Doğru Kalite ve Doğru Fiyat anlayışımız ile yaşadığınız sorunun çözümü için işinde uzman ekibimizle beraber sizlere hizmet etmek için hazırız.
Her türlü teknik destek için bizlere 7/24 ulaşabilir, cihaz arızalarınızı bildirebilirsiniz. Servis Çağır


Özel Servis Hizmeti

Bizler 'Özel Teknik Servis' olarak hizmet vermekteyiz. Garantisi devam eden ürünleriniz için özel servislerden hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. Ocağınızın veya fırınınızın garantisi devam ediyorsa lütfen ilgili markanın yetkili servisi ile irtibata geçiniz. Kullandığınız markanın size en yakın yetkili servisini bulmak için Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'nın hazırlamış olduğu "Servis Bilgi Sistemi Projesi (SERBİS)" internet sitesinde yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz.


ocak tamiri

Hemen Ara