0538 780 93 47

Kurutma Makinesi Servisi

Ana Sayfa / Servislerimiz / Kurutma Makinesi

kurutma makinesi tamiri

Batman Merkez Servis - Kurutma Makinesi Servisi


Kurutma makineleri yıkadığımız çamaşırların hızlı bir şekilde kurumasını sağlayarak bizleri uzun süren kuruma işleminden kurtarır. Sürekli olarak kullanımı sebebiyle zamanla makinede aksaklıkların meydana gelmesini normal karşılayarak senelik bakımlarına özen göstermeliyiz. Her makinede olduğu gibi kurutma makineleri de düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar.
Bizler Batman Merkez Servis olarak ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka kurutma makinelerinizin bakımını, onarımını ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü kurutma makinesi arızalarında bizlere ulaşabilirsiniz.
Yaptığımız işin garantisini veriyor, oluşabilecek en ufak sorunlarda ücretsiz olarak tekrar işlem yapıyoruz. Doğru Kalite ve Doğru Fiyat anlayışımız ile yaşadığınız sorunun çözümü için işinde uzman ekibimizle beraber sizlere hizmet etmek için hazırız.
Her türlü teknik destek için bizlere 7/24 ulaşabilir, cihaz arızalarınızı bildirebilirsiniz. Servis Çağır


Kurutma Makinesi Çalışmıyor

Kurutma makinesinin çalışmamasının pek çok sebebi olabilir. Makinenin bağlı olduğu prizden elektrik akımı almaması, fiş, kablo ya da priz arızaları, makinenin su bağlantısında oluşan sorunlar gibi pek çok sebeplerden dolayı makine çalışmıyor olabilir.
Eğer makineniz çalışmıyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Kurutma Makinesi Çamaşırları Kurutmuyor

Kurutma makinelerinde görülen en büyük sorun makinenin çamaşırları kurutmayarak ıslak çıkarmasıdır. Günümüzde çalışma prensibi belirli algoritmalarla belirlenen bu makinelerin çamaşırları ıslak çıkarmasının bir çok nedeni olabilir. Kapağın iç kısmında bulunan delikli filtrenin yıpranması, nem sensör plakalarının işlevini yerine getirememesi gibi nedenlerden dolayı makine çamaşırları ıslak çıkarıyor olabilir.
Eğer makineniz çamaşırlarınızı ıslak çıkarıyor ise bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Özel Servis Hizmeti

Bizler 'Özel Teknik Servis' olarak hizmet vermekteyiz. Garantisi devam eden ürünleriniz için özel servislerden hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. Kurutma makinenizin garantisi devam ediyorsa lütfen ilgili markanın yetkili servisi ile irtibata geçiniz. Kullandığınız markanın size en yakın yetkili servisini bulmak için Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'nın hazırlamış olduğu "Servis Bilgi Sistemi Projesi (SERBİS)" internet sitesinde yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz.


kurutma makinesi tamiri

Hemen Ara