0538 780 93 47

Klima Servisi

Ana Sayfa / Servislerimiz / Klima

klima tamiri

Batman Merkez Servis - Klima Servisi


Klimalar günlük yaşamda sürekli olarak kullandığımız, yazın serinlememizi kışın ise ısınmamızı sağlayan makinelerdir. Sürekli olarak kullanımı sebebiyle zamanla makinede aksaklıkların meydana gelmesini normal karşılayarak senelik bakımlarına özen göstermeliyiz. Her makinede olduğu gibi klimalar da düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar.
Bizler Batman Merkez Servis olarak ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka klimalarınızın bakımını, onarımını ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü klima arızalarında bizlere ulaşabilirsiniz.
Yaptığımız işin garantisini veriyor, oluşabilecek en ufak sorunlarda ücretsiz olarak tekrar işlem yapıyoruz. Doğru Kalite ve Doğru Fiyat anlayışımız ile yaşadığınız sorunun çözümü için işinde uzman ekibimizle beraber sizlere hizmet etmek için hazırız.
Her türlü teknik destek için bizlere 7/24 ulaşabilir, cihaz arızalarınızı bildirebilirsiniz. Servis Çağır


Klima Çalışmıyor

Klimaların çalışmamasının pek çok sebebi olabilir. Makinenin bağlı olduğu prizden elektrik akımı almaması, fiş, kablo ya da priz arızaları, makinenin motorunda oluşan sorunlar gibi pek çok sebeplerden dolayı makine çalışmıyor olabilir.
Eğer makineniz çalışmıyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Klima Soğutmuyor

Soğutmama sorunu klimalarda gördüğümüz en sık problemlerdendir. Günümüzde çalışma prensibi belirli algoritmalarla belirlenen bu makinelerin soğutmamasının bir çok nedeni olabilir. Motor arızaları, fan arızaları, kompresör arızaları gibi nedenlerden dolayı klima soğutmuyor olabilir.
Eğer klimanız soğutmuyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Klima Isıtmıyor

Klimalarda gördüğümüz bir diğer sorun da ısıtmama problemidir. Günümüzde çalışma prensibi belirli algoritmalarla belirlenen bu makinelerin ısıtmamasının bir çok nedeni olabilir. Motor arızaları, fan arızaları, kompresör arızaları gibi nedenlerden dolayı klima ısıtmıyor olabilir.
Eğer klimanız ısıtmıyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Özel Servis Hizmeti

Bizler 'Özel Teknik Servis' olarak hizmet vermekteyiz. Garantisi devam eden ürünleriniz için özel servislerden hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. Klimanızın garantisi devam ediyorsa lütfen ilgili markanın yetkili servisi ile irtibata geçiniz. Kullandığınız markanın size en yakın yetkili servisini bulmak için Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'nın hazırlamış olduğu "Servis Bilgi Sistemi Projesi (SERBİS)" internet sitesinde yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz.


klima tamiri

Hemen Ara