0538 780 93 47

Çamaşır Makinesi Servisi

Ana Sayfa / Servislerimiz / Çamaşır Makinesi

çamaşır makinesi tamiri

Batman Merkez Servis - Çamaşır Makinesi Servisi


Çamaşır makineleri günlük yaşamda sürekli olarak kullandığımız, çamaşırlarımızı yıkamada bizlerden büyük bir yükü alan makinelerdir. Sürekli olarak kullanımı sebebiyle zamanla makinede aksaklıkların meydana gelmesini normal karşılayarak senelik bakımlarına özen göstermeliyiz. Her makinede olduğu gibi çamaşır makineleri de düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar.
Bizler Batman Merkez Servis olarak ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka çamaşır makinelerinizin bakımını, onarımını ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü çamaşır makinesi arızalarında bizlere ulaşabilirsiniz.
Yaptığımız işin garantisini veriyor, oluşabilecek en ufak sorunlarda ücretsiz olarak tekrar işlem yapıyoruz. Doğru Kalite ve Doğru Fiyat anlayışımız ile yaşadığınız sorunun çözümü için işinde uzman ekibimizle beraber sizlere hizmet etmek için hazırız.
Her türlü teknik destek için bizlere 7/24 ulaşabilir, cihaz arızalarınızı bildirebilirsiniz. Servis Çağır


Çamaşır Makinesi Çalışmıyor

Çamaşır makinesinin çalışmamasının pek çok sebebi olabilir. Makinenin bağlı olduğu prizden elektrik akımı almaması, fiş, kablo ya da priz arızaları, makinenin su bağlantısında oluşan sorunlar gibi pek çok sebeplerden dolayı makine çalışmıyor olabilir.
Eğer makineniz çalışmıyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Çamaşır Makinesi Su Almıyor

Çamaşır makinelerinde görülen en büyük sorun makinenin su almamasıdır. Günümüzde çalışma prensibi belirli algoritmalarla belirlenen bu makinelerin su almamasının bir çok nedeni olabilir. Makinenin kapağının tam olarak kapanmaması, kapı kilidi arızaları, su seviye anahtarı arızası, musluk filtrelerinde oluşan tıkanmalar, şebeke suyunun gelmemesi gibi nedenlerden dolayı makine su almıyor olabilir.
Eğer makineniz su almıyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Çamaşır Makinesi Sürekli Su Alıyor

Su seviyesi anahtarının arızalı olması, elektrikli musluk arızaları, su seviye hortumunda oluşan yıpranmalar gibi nedenlerden dolayı makine sürekli su alıyor olabilir.
Eğer makineniz sürekli su alıyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Çamaşır Makinesi Çamaşırları Temizlemiyor

Makinenin tuzunun bitmesi, parlatıcı bitimi, pervane deliklerinde oluşan tıkanıklıklar gibi nedenlerden dolayı çamaşırlarınız temizlenmiyor olabilir.
Eğer çamaşırlarınız temizlenmiyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Özel Servis Hizmeti

Bizler 'Özel Teknik Servis' olarak hizmet vermekteyiz. Garantisi devam eden ürünleriniz için özel servislerden hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. Çamaşır makinenizin garantisi devam ediyorsa lütfen ilgili markanın yetkili servisi ile irtibata geçiniz. Kullandığınız markanın size en yakın yetkili servisini bulmak için Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'nın hazırlamış olduğu "Servis Bilgi Sistemi Projesi (SERBİS)" internet sitesinde yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz.


çamaşır makinesi tamiri

Hemen Ara