0538 780 93 47

Buzdolabı Servisi

Ana Sayfa / Servislerimiz / Buzdolabı

buzdolabı tamiri

Batman Merkez Servis - Buzdolabı Servisi


Buzdolapları her mevsim sürekli olarak çalıştırdığımız, yiyecek ve içecek muhafazasında bizler için büyük bir önem sarf eden soğutucu makinelerdir. Çoğu makinenin aksine buzdolapları elektrik akımını hiç kesmediğimiz, 7/24 çalışması gereken makinelerdir. Sürekli olarak kullanımı sebebiyle zamanla makinede aksaklıkların meydana gelmesini normal karşılayarak senelik bakımlarına özen göstermeliyiz. Her makinede olduğu gibi buzdolapları da düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar.
Bizler Batman Merkez Servis olarak ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka buzdolaplarınızın bakımını, onarımını ve tamirini gerçekleştirmekteyiz. Her türlü buzdolabı arızalarında bizlere ulaşabilirsiniz.
Yaptığımız işin garantisini veriyor, oluşabilecek en ufak sorunlarda ücretsiz olarak tekrar işlem yapıyoruz. Doğru Kalite ve Doğru Fiyat anlayışımız ile yaşadığınız sorunun çözümü için işinde uzman ekibimizle beraber sizlere hizmet etmek için hazırız.
Her türlü teknik destek için bizlere 7/24 ulaşabilir, cihaz arızalarınızı bildirebilirsiniz. Servis Çağır


Buzdolabı Çalışmıyor

Buzdolabının çalışmamasının pek çok sebebi olabilir. Makinenin bağlı olduğu prizden elektrik akımı almaması, fiş, kablo ya da priz arızaları, makinenin motorunda oluşan problemler gibi pek çok sebeplerden dolayı buzdolabınız çalışmıyor olabilir.
Eğer buzdolabınız çalışmıyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Buzdolabı Soğutmuyor

Buzdolaplarında görülen en büyük sorun dolabın soğutmamasıdır. Günümüzde çalışma prensibi belirli algoritmalarla belirlenen bu makinelerin soğutmamasının bir çok nedeni olabilir. Su kanallarının kapanması, kompresör arızaları, fan sorunları, rezidanslarda yanma meydana gelmesi, sıcak ve soğuk ayarlarında yaşanan aksaklıklar gibi pek çok nedenden dolayı buzdolabı soğutmuyor olabilir.
Eğer buzdolabınız soğutmuyorsa bizlere ulaşarak teknik destek alabilirsiniz. Uzman ekibimiz sorunu hızlıca tespit ederek çözüme ulaştırır. Sizlere hızlı, kaliteli ve güvenli hizmet sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz.


Özel Servis Hizmeti

Bizler 'Özel Teknik Servis' olarak hizmet vermekteyiz. Garantisi devam eden ürünleriniz için özel servislerden hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. Buzdolabınızın garantisi devam ediyorsa lütfen ilgili markanın yetkili servisi ile irtibata geçiniz. Kullandığınız markanın size en yakın yetkili servisini bulmak için Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı'nın hazırlamış olduğu "Servis Bilgi Sistemi Projesi (SERBİS)" internet sitesinde yer alan sorgulama aracını kullanabilirsiniz.


buzdolabı tamiri

Hemen Ara