0538 780 93 47

DemirDöküm Özel Servis Hizmeti

Ana Sayfa / Hizmet Markalarımız / DemirDöküm

demirdöküm logosu

Batman Merkez Servis - DemirDöküm Özel Servisi


Batman Merkez Servis, ev ve iş yerlerinizden bulunan DemirDöküm marka klimalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını yapmaktadır. Aynı gün içerisinde işinde uzman ekiplerimiz ile sizlere servis hizmeti sağlamaktayız.

Yaptığımız işin garantisini veriyor, oluşabilecek en ufak sorunlarda ücretsiz olarak tekrar işlem yapıyoruz. Doğru Kalite, Doğru Fiyat anlayımış ile çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimiziz kaliteli bir hizmet alabilmesi için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz.

Her türlü teknik destek için bizlere 7/24 ulaşabilir, cihaz arızalarınızı bildirebilirsiniz. Servis Çağır


DemirDöküm Klima Servisi

DemirDöküm marka klimalarınızda çalışmama, sesli çalışma, fanların çalışmaması, motorun çalışmaması, soğutmama, ısıtmama, hava gelmemesi gibi pek çok arızalarınızda teknik destek almak için bizlere ulaşabilirsiniz. İşinde uzman ekiplerimiz ile beraber her türlü klima arızalarınızda sizlere destek sağlıyoruz.


Özel Servis Hizmeti

Bizler 'Özel Teknik Servis' olarak hizmet vermekteyiz. Garantisi devam eden ürünleriniz için özel servislerden hizmet almanızı tavsiye etmiyoruz. DemirDöküm ürünüzün garantisi devam ediyorsa lütfen DemirDöküm Yetkili Servisleri ile irtibata geçiniz. DemirDöküm Yetkili Servislerine ulaşabilmek için DemirDöküm Resmi Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.

demirdöküm logosu

Hemen Ara