0538 780 93 47

HAKKIMIZDA

Ana Sayfa / Hakkımızda

Biz Kimiz?


Batman Merkez Servis bir Acar Spot kuruluşudur. Acar Spot, 20 yılı aşkın bir süredir Batman'ın dört bir yanında tüketicilerin beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılayan ve özel servis hizmeti sunan bir işletmedir. Batman Merkez Servis olarak ev ve iş yerlerinizde bulunan her marka beyaz eşya, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, klima, kurutma makinesi, ocak ve fırın gibi cihazlarınıza teknik destek hizmeti sağlıyor, Doğru Kalite ve Doğru Fiyat anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize hak edilen hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Bizler uzun yılların vermiş olduğu iş tecrübesini sizlerin güveni sonucu ayakta tutarak devam ettiriyoruz. İşinde uzman, tecrübeli teknik ekibimiz sayesinde müşterilerimizin yaşadıkları sorunlara hızlı çözüm buluyor, yaşanılan mağduriyeti en kısa sürede gidermeye çalışıyoruz.


Vizyonumuz


Müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına hitap edecek şekilde, bizden istenen hizmetin üzerine kalite ve dürüstlük anlayışımızı koyarak ilerlemek ve bu çizgimizi bozmadan sektörün öncü ve lider kuruluşu olmak.


Misyonumuz


Her gün Batman'ın dört bir yanından aldığımız teknik destek çağrılarını cevaplıyor ve çözüme ulaştırıyoruz. Vermiş olduğumuz hizmeti oldukça önemsiyor, müşterilerimizin verdiğimiz hizmetten memnun kalmalarını sağlıyoruz. Yılların vermiş olduğu tecrübeyle karşılaştığımız her türlü sorunu çözüyoruz. Personel alımlarında müşterilerimizi düşünerek personel öz geçmişlerini dikkatlice inceliyor, markamıza zarar vereceğini düşündüğümüz kişileri kadromuza almıyoruz.

Hemen Ara